תפריט ראשי
Facebook
תפריט קטגוריות

The Way To Wellness

כאשר אתם מוכנים, ממש עכשיו, לשינוי רב-עוצמה וחיובי, הגעתם למקום הנכון !

אנחנו The Way To Wellness הננו מכון מוסמך להדרכה ב – NLP Neuro-Linguistic Programming (תכנות עצבי-לשוני)™ Time Line Therapy (טיפול קו זמן), היפנוזה ועבודה משולבת של נפש וגוף, כדי להביא לשינוי יעיל.

אנו מציעים טיפולים אישיים ובקבוצות, תכנות מחדש, היפנוזה בחזרה בזמן (Reprogramming and Regression Hypnosis) והדרכה לחברות.

אנו מכון מוסמך להדרכה ב- ™ Time Line Therapy והיפנוזה.

כאשר אתם מוכנים לראות, לשמוע, להרגיש ולחוות את כל מה שאתם, עמוק בפנים, תנו לנו להראות לכם את הדרך לבריאות – The Way To Wellness.
________________________________________________________________________

מי אנחנו:

על לילי כהן

OLYMPUS DIGITAL CAMERAלילי כהן נולדה בפולין והיגרה לישראל כילדה צעירה. היא מקדישה את כול חייה לעבודה בנושא הגוף והנפש.
סיימה את לימודיה באקדמיה למוסיקה ומחול ע”ש רובין בירושלים, והוסמכה כמורה (Certified Teacher in Dance and Music).
היא הוסמכה בשיטת פלדנקרייז, שיאצו ואקופונקטורה.
את לימודי הטאי צ’יוהצ’יקונג עשתה בלונדון עם סיפו (מורה-מאסטר) אדי וו קוונג יו (Sifu Eddie Wu Kwong Yu) וסיפו גארי ראג (Sifu Gary Wragg), הפכה למורה בהשגחתם, וכיום הינה מורה מומחית (Master Teacher) לטאי צ’י וצ’יקונג (Wu Style Tai Chi Chuan and Qigong). בתל אביב, ישראל.
לילי הבעלים של מכון לילי כהן לטאי צ’י וצ’יקונג.
לילי משלבת את מומחיותה בתחום הגוף עם עבודתה ב- NLP כטריינר בשיטת NLP בארץ ובחו”ל. ™ Certified Trainer of Master Time Line Therapy.היא תלמידתו של ד’ר בריאן ווייס להיפנוזה קלינית ורגרסיה- חזרה בזמן (Clinical Hypnotherapy and Regression). היא עובדת בישראל, לונדון, אירופה והעיר ניו יורק.

לילי מנהלת התוכניות של
The Way To Wellness Inc.

עבודתה היא הגדרה אמיתית לגישה משולבת של נפש וגוף.
________________________________________________________________________
מי היא לינדה וולס?

linda_1_KKלינדה וולס היא ילידת ארצות הברית. היא למדה באוניברסיטת ארקנסו (Arkansas University) ובמכון גודמן בשיקגו (The Goodman Institute of Chicago), לפני שעברה לעיר ניו יורק.
לינדה התחילה את הקריירה שלה בטלוויזיה המסחרית, בהשיקה מוצרים כמו: Pringles Potato Chips ו- Ziploc Bags, לפני שעברה אל “מאחורי הקלעים”, לנהל את
הקריירה של הזמרת מקסין אנדרוז (Maxene Andrews), מהאחיות אנדרוז (Andrews Sisters), במשך 22 שנה. “שלב שניים” בחייה, הוביל אותה לחקר אהבתה
ארוכת השנים לרפואה וריפוי. היא היום מנהלת את The Way To Wellness Inc. היא בעלת ניסיון נרחב בהדרכה עסקית בשיטת ה- NLP כ- Trainer and Master Practitioner , Time Line Therapy™ Master Trainer.
בכל רחבי ארצות הברית, היא מפתחת תוכניות היפנותרפיה קלינית (Clinical Hypnotherapy) לרופאים. לינדה מנהלת סמינרי הדרכה ב- NLP, Time Line Therapy ™, טיפול בהיפנותרפיה קלינית ורגרסיה (Clinical Hypnotherapy and Regression Therapy). בבעלותה נמצאת גם מרפאה פרטית למטופלים בעיר ניו יורק. לינדה מועמדת לקבלת דוקטור לפילוסופיה (Ph.D. c) במכון האמריקאי פסיפי בהוואי, American Pacific Institute in Hawaii.