תפריט ראשי
Facebook
תפריט קטגוריות

מוצרים

אתם יכולים לשחרר גב כאב, להפיג כאבי ראש, להגביר את זרימת האנרגיה, לשפר את יכולת הריכוז, הזיכרון ומצב הרוח.

אנו מאמינים שתוכלו לשנות באופן קיצוני את גופכם, תודעתכם ואת עצם מהותכם, על ידי כך שתיישמו כמה תרגילים פשוטים אשר התאמנו מעבודתנו ב- NLP ומהחוכמה והתורות העתיקות של הגוף והנפש כמו הטאי צ’י צ’ואן (Tai Chi Chuan) והצ’יקונג (Qigong).

dvd_Kתקבלו תרגילים מותאמים למרחב מוגבל:
סדרת תרגילים זו עוצבה במיוחד כדי לעזור לך להתמודד עם לחצים במהלך שגרת יומך. לפניך קבצי תרגילים לשחרור מלחץ ועייפות, שתוכל לקחת אתך ולתרגל במשרד, בסלון, בחדרך במלון ובמטוס. אינך חייב ללכת למכון בריאות, חדר כושר, לבריכה או לפארק. תוכנית זו מהווה מענה מיידי בכל מקום בו אתה נמצא ובכל שטח העומד לרשותך התרגילים וכל מה שמוצדק בדיסק הינו מתוך הסתמכות על עבודתה ארוכת השנים של לילי כהן, בנושא הגוף, בנוסף להסמכותיה באקופונקטורה, פלדנקרייז, שיאצו, טאי צ’י צ’ואן וצ’יקונג, NLP, Time Line Therapy ™ והיפנוזה. הצלחנו להראות עד כמה זה חשוב לשלב, בקלות וללא מאמץ, את הקשר הנפלא והאמיתי בין הנפשmind) ) הגוף (body) והרוח (spirit), אך אל תיקחו רק את מילתנו בעניין זה!

DVD לתרגול טאי צ’י המכילה תרגילי טאי צ’י, הליכת טאי צ’י וטאי צ’י פורם – קטה.

להזמנות חייגו 050-8090591

מהי עבודת שילוב הגוף והנפש (Integrative mind/body work)?
“עצם הראש מחוברת לעצם הצוואר –
עצם הצוואר מחוברת לעצם הכתף –
עצם הכתף מחוברת לעצם הגב –
הו, שמעו את מילותיו של האלוהים”!

אם כן, החדשות הטובות הן שאנו כולנו מחוברים. החדשות הרעות הן שלרובנו אין ממש מושג כמה אנו באמת מחוברים!
מדוע זה כך?
למשל, האם ידעתם שאם כל תאי מוחכם היו פרושים, קצה אל קצה עם כל אותם החיבורים העצביים הקופצים מסביבם, מוחכם היה מגיע עד לירח ובחזרה? מכל מקום, יכול להיות שהייתם מקבלים כאב ראש לא קטן מהניסיון להחזיר את הכול בחזרה למקומו!

לשמחתנו, אנו מאמינים שישנן דרכים קלות יותר להגיע לתוצאה כלשהי חוץ מלפרק את מוחנו. למעשה, לשמור את מוחנו שלם היא הנקודה עצמה. אתם מבינים, יש לכם בין 12 ל- 14 מיליארד תאי מוח שם בתוך החומר האפור ההוא. ובמושגים של עוצמה ויעילות, יש לכם מספיק קישורים פנימיים היכולים לספק כוח לאינטליגנציה שלכם, פעילות מוח וזיכרון, לפחות כפול 80 פעמים יותר מאשר אתם משתמשים כרגע!

האם זה מעניין אתכם?
אז, מה שבאמת חשוב הוא שתמצאו דרך לשלב את המרכיב הנפשי (Mind) הנפלא שלכם עם המרכיב הגופני הנפלא שלכם. הגוף הוא כמו הולוגרמה, בנוי במימדים רבים, עם קישורים הנעשים בכל רמה, במיוחד ברמה התאית, המולקולארית ושל ה- .DNA

הדיסק להפגת מתאים לכל אחד, מתאים במצבים של:
אם יש לכם ויכוח עם הבוס שלכם ביום שני, ריב עם בן / בת הזוג ביום שלישי, גיליתם שהילד שלכם נכשל במתמטיקה ביום רביעי וקיבלתם קנס על נסיעה במהירות גבוהה ביום חמישי, יכול להיות שתרגישו, עד יום שישי, כאילו שהראש שלכם עומד להתפוצץ, אינכם יכולים לחשוב בבהירות על שום דבר, יש לכם התכווצויות בבטן, ואתם יכולים להרגיש את הרגשת הכאב המזדחלת לתוך גבכם התחתון.

מה אתם חושבים שקורה?
הגוף והנפש שלכם מנהלים להם מעין “שיחה” ביניהם. הם לבטח מדברים, אך במקום שהתקשורת ביניהם תביא לתוצאות חיוביות, אתם יכולים להרגיש בבהירות שהגוף מתחיל לאחסן אי- נוחות. ואי-הנוחות הזו יכולה, אם לא תזכה לטיפול, להפוך למחלה.

The Way To Wellness עוסקת באמונה שללא הגוף, הנפש לא תעבוד, וללא הנפש, הגוף לא יעבוד. תיאורטי, אתם אומרים? נכון, הם אולי יעבדו אבל הם לא יעבדו באופן יעיל בכל הרמות.

אנו מאמינים שתוכלו לשנות באופן קיצוני את גופכם, תודעתכם ואת עצם מהותכם, על ידי כך שתיישמו כמה תרגילים פשוטים אשר התאמנו מעבודתנו ב- NLP ומהחוכמה והתורות העתיקות של הגוף והנפש כמו הטאי צ’י צ’ואן (Tai Chi Chuan) והצ’יקונג (Qigong).

למעשה, זו הסיבה שהגינו את הרעיון ליצור את הדיסק שלנו הנקרא “פתרון להפגת מתחים”, תרגילים מותאמים למרחב מוגבל – STRESS SOLUTIONS FOR SMALL PLACES. מתוך הסתמכות על עבודתה ארוכת השנים של לילי כהן, בנושא הגוף, בנוסף להסמכותיה באקופונקטורה, פלדנקרייז, שיאצו, טאי צ’י צ’ואן וצ’יקונג, הצלחנו בעבודתנו ב- NLP, Time Line Therapy ™ והיפנוזה, להראות עד כמה זה חשוב לשלב, בקלות וללא מאמץ, את הקשר הנפלא והאמיתי בין הנפש (mind), הגוף (body) והרוח (spirit), אך אל תיקחו רק את מילתנו בעניין זה!

בספרו החדשני Neurospeak, רוברט מסטרס (Robert Masters) מכריז כי אדם יכול לשנות את גופו תוך כדי קריאה! דיפאק צ’ופרה (Deepak Chopra, MD)התרגש כל כך מהרעיון, עד שהוא הילל אותו בהתלהבות רבה במילים, “הספר הזה הוא יצירת מופת שתוביל אותנו לעידן חדש”.
הוא ממשיך ואומר: “Neurospeak הוא גילוי הנחשב לפריצת דרך, המראה לנו בדרך מעשית עד מאוד כיצד המילה הופכת מילולית לחומר”.

חשוב שתוך כדי עבודתנו עם נפשנו (mind), בחיפושנו אחר טרנספורמציה, נשלב בעבודתנו את הגוף הפיזי גם כן. בנינו תרגילים ו”משחקי גוף” שיביאו אותנו, בלשון השאלה, ל”לב העניין”.

אנו עושים שימוש בעבודתו של מסטרס וברעיונותינו שלנו, כדי לגרום לחיבורים לטווח ארוך אכן להישאר בטווח הארוך! הצטרפו אלינו בתמיכתנו ברצונכם האינטואיטיבי להתעלות מעל הרגיל, ולעולם לא להיות עוד כפי שהייתם!

דוגמאות מהדיסק וה-DVD.

כתבה – טאי צ’י בצ’יק צ’ק
להגדלה נא ללחוץ פעמיים על הכתבה